Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Umyvadlo na desku
- Aqualine ALTAIR skříňka s deskou 68 cm, dub emporio/antracit břidlice AI370-02
Aqualine ALTAIR skříňka s deskou 68 cm, dub emporio/antracit břidlice AI370-02
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Aqualine ALTAIR skříňka s deskou 68 cm, dub emporio/antracit břidlice AI370-02Skladem8 317 Kč6 874 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68x61,8x45,2 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 36.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974625 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 5
149 Kč
123 Kč
bez DPH
12 % sleva
149 Kč
123 Kč
bez DPH
Skladem
2 291 Kč
1 893 Kč
bez DPH
8 % sleva
2 291 Kč
1 893 Kč
bez DPH
Skladem
1 371 Kč
1 133 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 371 Kč
1 133 Kč
bez DPH
Skladem
1 463 Kč
1 209 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 463 Kč
1 209 Kč
bez DPH
Skladem
1 490 Kč
1 231 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 490 Kč
1 231 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













