Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře posuvné - rohový vstup
- Aqualine ALAIN čtvercová sprchová zástěna 700x700 mm, sklo Brick BTQ700
Aqualine ALAIN čtvercová sprchová zástěna 700x700 mm, sklo Brick BTQ700
- Kompletní specifikace
Aqualine ALAIN čtvercová sprchová zástěna 700x700 mm, sklo Brick BTQ700Skladem4 407 Kč3 642 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 70x70 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 370 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 4 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852541 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Zboží zařazeno v kategoriích










