Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Aqualine AKIRA umyvadlová skříňka 96x42x34,5cm, bílá AK210
Aqualine AKIRA umyvadlová skříňka 96x42x34,5cm, bílá AK210
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Aqualine AKIRA umyvadlová skříňka 96x42x34,5cm, bílá AK210Skladem3 947 Kč3 262 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AKIRA |
| Rozměr | 96x42x34,5 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963759 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 7
75 Kč
62 Kč
bez DPH
31 % sleva
75 Kč
62 Kč
bez DPH
Skladem
109 Kč
90 Kč
bez DPH
8 % sleva
109 Kč
90 Kč
bez DPH
Skladem
146 Kč
121 Kč
bez DPH
8 % sleva
146 Kč
121 Kč
bez DPH
Skladem
90 Kč
74 Kč
bez DPH
8 % sleva
90 Kč
74 Kč
bez DPH
Skladem
39 Kč
32 Kč
bez DPH
51 % sleva
39 Kč
32 Kč
bez DPH
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
8 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














