Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Obklady
- Retro styl
- Adex NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003
Adex NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003
- Kompletní specifikace
Adex NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003Skladem268 Kč221 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NATURE |
| Rozměr | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
Zboží zařazeno v kategoriích




